Server Kluby-Praha.cz vám umožňuje získat přehled o těch nejlepších klubech v našem hlavním městě.

Nevíte kam jít pařit? Kde to bude dneska žít? Který klub je nejblíže? Kluby v Praze vám umožňí najít ten pravý zdroj zábavy.

Aloha Cocktail Bar & Music Club

od | Říjen 5, 2011 zobrazeno 20440 x, 4 x dnes | v sekci Club

Aloha Cocktail Bar & Music Club

Otevírací doba: Café Bar
Neděle – Úterý 9.30 – 2
Středa – Sobota 9.30 – 5
Music Club
Neděle – Úterý 19 – 2
Středa – Sobota 19 – 5
Rezervace: 602 251 392
Adresa: Dušní 11, 110 00 Praha 1
E-mail: zc.aharpola@ofni
WWW: www.alohapraha.cz

Popis:

Aloha je koktejlový bar, music club a restaurace nacházející se v oblíbené čtvrti koktejlových barů přímo v centru Prahy. Design Alohy je inspirován stylem havajských Tiki barů třicátých až šedesátých let minulého století. Dřevěný interiér a tlumené osvětlení navozuje jedinečnou atmosféru útulnosti a pohody. Nabízíme širokou škálu exotických koktejlů, moderní kuchyni a přátelskou atmosféru. V Aloze nechybí taneční parket, kde Vás naši vybraní DJ's nenechají dlouho v klidu. Kromě našeho stálého programu pořádáme tématické show párty a firemní nebo narozeninové večírky podle Vašich přání a požadavků. Aloha Wave Lounge je místo pro každého s chutí zažít pravou pohodu neboli „Havaj“ v Praze.

Fotky:

Zanechte komentář ke klubu

You must be logged in to post a comment.