Server Kluby-Praha.cz vám umožňuje získat přehled o těch nejlepších klubech v našem hlavním městě.

Nevíte kam jít pařit? Kde to bude dneska žít? Který klub je nejblíže? Kluby v Praze vám umožňí najít ten pravý zdroj zábavy.

BUNKR PARUKÁŘKA

od | Březen 16, 2013 zobrazeno 10000 x, 6 x dnes | v sekci Club

BUNKR PARUKÁŘKA

Otevírací doba:

pá,so: 20:00 – 05:00 nebo dle dohody, akce v týdnu dle konkretní akce

Tel.: telefony pro účinkující: 723 237 458, 603 423 140
Adresa: Praha 3, Žižkov – Parukářka, kousek od Olšanského náměstí (je to bývalý protiatomový kryt, co nemá svoji adresu – zvláštnost tohoto klubu)
E-mail: info@parukarka.eu, miki@parukarka.eu, segass@seznam.cz
WWW: www.parukarka.eu

Popis:

Podzemní komplex pod Vrchem sv. Kříže byl vybudován v letech 1950–1955 jako protiatomový kryt s kapacitou asi 2.500 osob. Systém štol je napojený na Ochranný systém pražského metra. Má pět vstupů z různých světových stran kopce. Kryt má dvě větrací věže, které mohou zároveň sloužit jako nouzové východy. Celý podzemní komplex je vybaven vlastním zdrojem elektrického proudu a vlastní vodní nádrží. Některé části krytu dnes slouží také jako sklady. České radiokomunikace zde mají nouzové vysílací televizní studio, které bylo částečně použito v roce 1968 při okupaci Československa armádami států Varšavské smlouvy.

V části, jejíž vstup se nachází nad nadchodem přes Prokopovu ulici nedaleko Olšanského náměstí a asi 20 metrů vzdušnou čarou přímo pod legendární žižkovskou hospůdkou Parukářka se nachází CLIMBING & MUSIC CLUB PARUKÁŘKA UNDERGROUND.

Nachází se zde také umělá cvičná horolezecká stěna, která v současnosti funguje pouze po telefonické domluvě s Mikim na 603 423 140 a pouze v odpoledních, případně večerních hodinách.

Fotky:

Zanechte komentář ke klubu

You must be logged in to post a comment.