Server Kluby-Praha.cz vám umožňuje získat přehled o těch nejlepších klubech v našem hlavním městě.

Nevíte kam jít pařit? Kde to bude dneska žít? Který klub je nejblíže? Kluby v Praze vám umožňí najít ten pravý zdroj zábavy.

KU BAR LOUNGE

od | Září 4, 2008 zobrazeno 18894 x, 1 x dnes | v sekci Club

KU BAR LOUNGE

Open hours: 7pm – 4am
Adresa: Rytířská 13, Praha 1
E-mail: zc.rabuk@ofni
WWW: www.kubar.cz
FACEBOOK: www.facebook.com/kubarpraha

Popis:

K.U. bar. lounge., to je útulné prostředí v samotném srdci Prahy, poctivé koktejly namíchané z těch nejkvalitnějších surovin, prvotřídní snackové menu a v neposlední řadě skvělá hudba.

A kde že se tyto ingredience mísí? Nacházíme se v Rytířské ulici, jen pár metrů od stanice metra Můstek. U nás se můžete těšit na širokou nabídku míchaných nápojů, které Vám v přátelském duchu připraví naši profesionální barmani, nebo na výběr skvělých vín a Champagne. Mimo to se zde každý den dobře najíte – naše jedinečné snackové menu sestavené renomovanými kuchaři, Vám nabídneme až do časných ranních hodin.

Hudební produkce K. U. baru zasahuje hned několik směrů, od happy a vocal house, přes komerční taneční hudbu, až po živočišné RnB a black music. Od úterý do soboty zde živě vystupují ti nejlepší čeští i zahraniční DJs, pod jejichž taktovkou se často klidné prostředí lounge baru mění v místo, kde se odehrávají ty nejlepší party ve městě.

Jsme barem, kde se konají známé pražské party:

Mad Mad Mondays – speciální pondělní koncept, který si získal přízeň celé Prahy

The Magic Night – party s jedním z nejlepších Evropských RnB & Hiphop deejays – DJ KAZ D – ku bar pořádá tuto party již třetí rok v řadě pravidelně

Prague Calling – nový koncept spojující skvělou atmosféru, výhodné nabídky nápojů s tou nejlepší deep house hudbou

Fotky:

Zanechte komentář ke klubu

You must be logged in to post a comment.